Доставка та оплата

Solidprof запрошує купити теплиці та інші види алюмінієвих конструкцій в форматі онлайн. До Ваших послуг сучасний сайт зі зручними інструментами для вибору товарів і оформлення замовлення. Наші менеджери завжди на зв'язку. Вони нададуть відповідь на будь-які питання, допоможуть вибрати товари і оформити замовлення без клопотів.

Як купити теплиці в Україні від Solidprof ?│ Способи оплати

Ми надаємо послуги приватним покупцям, підприємцям і державним установам. Наші клієнти мають можливість замовити виготовлення конструкцій з алюмінію, купити теплиці в Україні на вигідних умовах. До Ваших послуг різні формати оплати:

Ми працюємо по передоплаті в обсязі 70%. 30% клієнт сплачує після отримання замовлення і перевірки виробу.

Все про доставку алюмінієвих конструкцій від виробника «Солідпроф»

Ми поставляємо алюмінієві конструкції в усі регіони України та за кордон. Наші клієнти отримують можливість придбати теплиці від виробника з доставкою будь-яких транспортних компаній:

Ми відправляємо алюмінієві конструкції клієнтам у найкоротші терміни. Ви можете відвідати складські приміщення нашої компанії в Тернополі і забрати покупку самостійно.

Ми пропонуємо комплексні послуги. Тут можна замовити теплицю з доставкою та встановленням. Ми виконуємо роботи з промислового скління, виготовлення алюмінієвих конструкцій та монтажем. У таких ситуаціях компанія «Солідпроф» використовує власний транспорт.

Ми працюємо в повній відповідності до законодавства України. Наші клієнти отримують можливість купити вироби з алюмінію з гарантією якості. Повернення і обмін товарів здійснюються впродовж 14 днів відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

keyboard_arrow_up